Reference advokátní kanceláře

BlueGhost.cz, s.r.o.

Advokát JUDr. Ing. Jan Fišer dodává mé firmě komplexní služby v oblasti business práva. Zastupuje mou firmu v soudních a mimosoudních sporech, vypracovává smlouvy a obchodní podmínky, zajišťuje notářské služby a poskytuje veškeré právní poradenství. Díky dlouholeté praxi a vysoké erudici kompletně zajišťuje outsourcing právních služeb pro mou společnost. Pracuje kvalitně, rychle a operativně.

Ing. Pavel Weber
jednatel společnosti BlueGhost.cz, s.r.o.

 

Sinch, s.r.o.

S advokátní kanceláří JUDr. Ing. Jana Fišera spolupracujeme od roku 2014. Poskytované služby jsou profesionální, pohotově reaguje na jakýkoli dotaz či komentář a materiály vždy rychle zpracuje. Jeho servis všem vřele doporučujeme.

Jáchym Pospíšil
jednatel společnosti Sinch, s.r.o.

 

Nadace dřevo pro život 

S advokátní kanceláří JUDr. Ing. Jana Fišera spolupracujeme již několik let hlavně z důvodu vstřícného, rychlého a účinného řešení našich právních potřeb. Advokátní kancelář pro nás zajišťuje široké spektrum služeb včetně přípravy dokumentů potřebných pro řádnou správu nadace a tvorby smluv s partnery. Oceňujeme zejména flexibilitu a vysokou kvalitu práce. 

Ing. Stanislav Polák
ředitel Nadace dřevo pro život

 

Autoškola King s.r.o.

Advokátní kancelář JUDr. Ing. Jana Fišera (osobně p. Fišer) zastupuje naší autoškolu v oblastech, které si vyžadují profesionální přístup odborníků, kdy si jako větší společnost nemůžeme (jakožto laická veřejnost) dovolit v právních oblastech experimentovat. Profesionalita, hlavně odbornost a také vstřícnost vkládá naší důvěru k této právní kanceláři při zastupování ve věcech právních.

Bc. Pavel Greiner
jednatel společnosti Autoškola King s.r.o.

 

JHMK s.r.o. 

Děkuji za pomoc advokátní kanceláři Jana Fišera. Pan Fišer mi radil v otázkách ukončení provozu a insolvence mé společnosti. Díky němu, vše probíhá bez problémů. Velmi spokojený jsem byl i s poradenstvím v otázkách předmanželské smlouvy a pravidelně se na něj obracím s veškerými právními dotazy (s Novým občanským zákoníkem si člověk nemůže být jist ničím). Díky panu Fišerovi jsem ušetřil mnoho času i peněz.

Ing. Jiří Hochman
jednatel JHMK s.r.o.

 

Paolina Netolická

S advokátní kanceláří JUDr.Ing. Jana Fišera, jsem nadmíru spokojená. Vždy ochotně a pohotově reaguje na mé dotazy, mnoho záležitostí jsme vyřešili i po telefonu. Cením si jeho vstřícného a seriózního přístupu. Na nikoho jiného se již v právních věcech neobracím. 

 

Barbora Dastychová

S Vašimi právními službami jsem byla nad rámec spokojena. Jelikož se v právní sféře nepohybuji, byla pro mě velmi důležitá nejen koupě nemovitosti, ale také poučení a seznámení se vším, co to obnáší. Vstřícný a profesionální přístup Vaší advokátní kanceláře mě mile překvapil, vše bylo vyřešeno velmi rychle, také oceňuji ochotu v jednání a podrobné vysvětlení všech souvislostí týkající se koupě nemovitosti. Věřím, že bez Vaší pomoci a pohotové reakce bych to do bankou určeného data nezvládla vyřešit. Mockrát Vám tímto ještě jednou děkuji, nebudu váhat se na Vás opět obrátit.

 

Ing. Karel Majer 

Se službami advokátní kanceláře pana doktora Fišera jsem jednoznačně velice spokojen. Většinu poradenství vyřídíme okamžitě po telefonu, zná toho opravdu hodně. Smlouvy a další dokumenty, které mi připravil, byly krásné a čisté a i mně, laikovi, srozumitelné. Krásně se mi s ním domlouvá, jako by právničina ani nebyla ten nebezpečný svět nesrozumitelných formulací. S takovým průvodcem se nebojím do tohoto světa vyrazit.

 

SK Volnoběh Praha z.s.

S advokátní kanceláří JUDr. Ing. Jana Fišera jsme spolupracovali na založení nového spolku. Ochotně nám poradili v oblasti tvorby stanov i při samotném vzniku spolku u spolkového rejstříku.

Jan Schwarzer
předseda SK Volnoběh Praha z.s.

 

Angelika Gabbrielli

S právními službami JUDr. Ing. Jana Fišera jsem byla velmi spokojena. Zastupoval mě v občanskoprávní věci a při prodeji mé nemovitosti. Zajistil mi advokátní úschovu, revize smluv a kompletní poradenství. Velmi si vážím jeho profesionálního, ale především seriózního jednání. Pan doktor Fišer má rozsáhlý právní přehled, proto jeho služby mohu zcela jistě doporučit i ostatním klientům.

 

Renata Radostová

Velice Vám děkuji za pomoc a hlavně za rychlost s jakou jste byl ochoten pomoci. Po této zkušenosti doporučuji Vaše služby i ostatním klientům, kteří hledají odbornou právní pomoc.